INTERNETOVÝ OBCHOD

Urban Iki Zadní sedačka na kolo s adaptérem a nosičem na sedlovku SET

Urban Iki zadní sedačka následuje vaši cestu, když manévrujete na vaši cyklotrase. Především bezpečne, v pohodlné sedačce s 5-bodovým bezpečnostním pásem.. Hlavní přednosti: - 5 bodový bezpečnostní pás - polohovatelný středový upínací panel - bezpečnostní prvek proti odopnutí jednou rukou - bezpečnosní pásy chodidel - kvalita/bezpečí EU norma - (EN14344) - součastí balení je nosič, adaptér, zámek Specifikace: - uchycení nosiča - univerzální - nosnost do 22 kg - věk od 9 mesiacov - montážní sada součastí - TUV testováno, schváleno - obsahuje QR kód - montážní video Přidali jsme jemné výplně na ramenou a vodě odolný polštář pro extra pohodlí. Tento holandský design sedačky přichází v různých barvách inspirovaných Japonskem. Spolu s Japonským vlnovým vzorem zvenku této jemně tvarované a zaoblené sedačky se překrývá dokonalý design. Pro Váš komfort, sedačka se dá díky přibaleným instalačním materiálem upevnit za 5 minut. Nastavte opěrky a řemínky na nohy, zapněte bezpečnostní přezku jen jednou rukou a můžete vyrazit. Urban Iki zadní sedačku lze namontovat na každý standardní nosič, který může přenášet těžší náklad. Montážní materiály jsou zahrnuty při koupi sedačky Urban Iki. Adaptér na nosič kola je možné namontovat i na E-kola, díky sofistikovanému designu. S dodatečným adaptérem na nosič, zakoupeným jako příslušenství, sedadlo pro kolo lze snadno vyměnit mezi dvěma koly. Úspora peněz, rozumné myšlení. Sedačky v r. 2019 vyhráli 4 prestižní světové ocenění za DIZAJN a BEZPEČNOST: - GERMAN DESIGN AWARD - reddot award - GOLD AWARD - German Innovation Award

2 500,00 Kč

Urban Iki Přední MTB/ATB Adaptér

Adaptér MTB / ATB je určen na sportovní kola. S tímto adaptérem můžete snadno namontovat přední sedačku na kola s trubkou o průměru 28,6 mm. Montáž je stejně jako všechny možnosti montáže Urban Iki komponent, jednoduchá a rychlá. Adaptér MTB / ATB se dodává s rozšířením, se kterým je možné namontovat i čelní sklo s UV. Je to úžasné! To znamená, že na sportovní kolo lze namontovat i kompletní sadu. Pokud není namontováno čelní sklo, je tu krytka, která pěkně esteticky doladí montážní systém. 

640,00 Kč

Urban Iki Přední sedačka na kolo s upínacím adaptérem

Nabízíme jako jediní v širokém okolí komfortní bezpečnostní sedačky pro děti s pětibodovým zajištěním pásů od holandské firmy vyrábějící palubovky do aut z měkčeného plastu. Díky tomu je sedačka houževnatá a velice komfortní. Sedačka má bezpočet barevných možností, spoustu polohovatelných prvků a mnoho jiných předností oproti konkurenčním výrobcům.Díky této sedačce sedí ti nejmenší v první řadě. Ve vysoké pozici na kole mohou vidět cokoliv před sebou a to vše komfortně blízko Vás. Jako příslušenství můžete dokoupit čelní sklo s UV filtrem, nebo vlastní ručky.Sedačky v r. 2019 vyhrály 4 prestižní světové ocenění za DIZAJN a BEZPEČNOST:- GERMAN DESIGN AWARD - reddot award- GOLD AWARD- German Innovation AwardHlavní přednosti:- 5 bodový bezpečnostní pás- polohovatelný středový upínací panel- bezpečnostní prvek proti odepnutí jednou rukou- bezpečnostní pásy chodidel- kvalita/bezpečí EU norma - (EN14344)- adaptér na přichycení sedačky je součástí balení/ na některé typy HORSKÝCH kol třeba dokoupit - speciální MTB/ATB adaptér Specifikace:- na trubku pod řídítka (20 - 28 mm)- nosnost do 15 kg- věk od 9 měsíců- montážní klíč součástí- TUV testováno, schváleno - obsahuje QR kód - montážní videoUrban Iki přední sedačky jsou vhodné pro každý standardní kolo. Montážní materiály se dodávají se všemi sedačkami Urban Iki bez dalších nákladů.

1 650,00 Kč

Urban Iki Držák na přední sedačku

Prostě se držte! To je to, co děti rádi dělají, dokud vy řídíte mezi provoz. Urban Iki držák na přední sedačku je dostupný jako doplněk k Vaší Urban Iki přední sedačce. Na jízdě na kole sedačku se připojí pouze jedním zacvaknutím. Opravdu jednoduché. Držák je pevný a pohodlný s oblými tvary pro skvělé uchopení. Samozřejmě, snadné čištění, takže lepkavé prsty nejsou problém. 

280,00 Kč

    Aktuálně v nabídce

    E-shop

    Kategorie